Balandžio 12 dieną darželio salėje vaikučiai klausėsi  paukščių balsų bei stebėjo įdomius vaizdo reportažus iš sparnuočių gyvenimo. Ornitologas Gediminas Petkus vaikučiams ne tik pasakojo kaip inkilų gyventojus pažinti iš išvaizdos, giesmių, bet ir atsivežė parodyti 10 skirtingų inkilų, skirtų paukščiams bei inkilus, skirtus drugeliams, boružėms ir bitėms. Vėliau lauke su vaikais per žiūronus stebėjo Vokės parko sparnuočius, rodė, iš kokių gamtinių medžiagų paukšteliai suka savo lizdelius.

Balandžio 23 dienos rytą vaikučius darželyje lankė Velykų močiutė su Kiškučiu. Visi drauge šoko, dainavo, žaidė liaudies žaidimus, prisiminė margučių prašymus, aiškinosi, ką simbolizuoja margučių raštai ir spalvos. Pasižiūrėję lietuvišką animacinį filmuką "Margučių rytas", rinkosi darželio kieme ir atlikę Velykės ir Kiškučio parengtas sportines rungtis, keliavo ieškoti paslėptų Velykų vaišių bei rideno margučius.

Balandžio 24 dieną "Boružėlių" grupės vaikučiai lankėsi Geležinkelių muziejuje. Po edukacinės valandėlės apie geležinkelius, traukinuku pasivažinėjo iki oro uosto ir atgal.