Kovo pirmosios dienos popietę darželyje šurmuliavo Kaziuko mugė. Į grupes susirinkusius tėvelius vaikučiai papuošė riestainėlių vėriniais, pasveikino skambiomis dainelėmis bei šokiais, o vėliau vyko prekyba. Vyresnių grupių vaikučiai tėvelius vaišino pačių keptomis bandelėmis bei riestainiais, o mažųjų "Voveriukų" grupėje vyko mainai: vaikučių darbeliai buvo keičiami į knygeles.

Kovo 5 dienos popietę darželyje šurmuliavo persirengėliai. Raganos, velniai, meškutės, ožiai ir čigonai drauge susirinkę šoko, dainavo, stebėjo Lašininio ir Kanapinio kovą bei Morės deginimą, o vėliau vaišinosi.

Trečiadienio rytmetį darželio vaikučiai susirinko švęsti Žemės dieną. Iš žiemos miego prabudęs miško sargas Girinis kvietė vaikučius drauge keliauti į žaliąją miško karalystę, priminė elgesio taisykles gamtoje, minė mįsles, kalbėjosi apie gamtos saugojimą, rūšiavimą. Visi drauge smagiomis dainelėmis žadino Žemę, o vėliau lauke iškėlė Žemės vėliavą.

Džiaugiamės pavasariu, laukiame sugrįžtančių paukštelių ir pasitikdami juos su dėde Juozu keliame inkilus.