Ikimokyklinio amžiaus vaiko maitinimo, ugdymo reikmių tenkinimo mokesčių, lengvatų taikymo ir pateikiamų dokumentų lengvatoms priėmimo Vilniaus miesto savivaldybės įstaigose sąlygas ir tvarką reglamentuoja Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2019 m. gruodžio 04 d. sprendimas Nr. 1-305 “Sprendimas dėl mokesčio už vaiko išlaikymą Vilniaus miesto savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo tvarkos aprašo tvirtinimo ir vienos dienos vaiko maitinimo normos nustatymo” bei “Mokesčio už vaiko išlaikymą Vilniaus miesto savivaldybės mokyklose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo tvarkos aprašas”.

MOKESČIO TVARKA, DARŽELIŲ, 2020 m.

Naujai parengti, su Vilniaus valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba suderinti valgiaraščiai.

1,5 – 3 m. 15 dienu valgiarastis20191122

4-7m. 15 dienu valgiarastis20191122

Mūsų darželio maisto produktų tiekėjai – UAB „Pontem“,  UAB „Sanitex“, UAB „Žemaitijos pienas“, UAB „Avanta“.

Mūsų darželis  dalyvauja “Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose” programoje.

Vaikučiai papildomai per mėnesį gauna:

7 kartus – šviežius Lietuvos ūkininkų obuolius (tiekėjas UAB “Pontem”)

1 kartą – ekologiškas sūrelis “Piknik” (tiekėjas UAB “Žemaitijos pienas”)

6 kartus – ekologiškas geriamas pienas “Dobilas” po 100 g (tiekėjas UAB “Žemaitijos pienas”)

2 kartus – ekologiškas jogurtas su vaisiais  “Dobilas” 125 g (tiekėjas UAB “Žemaitijos pienas”)

Maitinimo tvarkos aprašas 2018