Jau nuo pirmųjų Advento dienų vaikučiai darželyje vertė kalendoriaus lapelius, skaičiavo likusias iki Kalėdų dienas ir ruošėsi sutikti Kalėdų Senelį darželyje.

Tad Senelis, ilgai nelaukęs, gruodžio 18 dienos popietę užsuko į Trakų Vokės vaikų darželį.

Kol “Bitučių” grupės vaikučiai laukė Senelio, į šventę susirinkusius tėvelius džiugino lietuvių liaudies dainelėmis apie zuikį, šarkelę, vaidino muzikinę pasaką “Vilkas ant kelmelio”, šoko “Nykštukų šokį”, giedojo giesmelę “Briedžiuko rageliai”. Atkeliavęs Senelis, uždėjęs ranką ant kiekvieno vaikučio galvos tikrino vaikučių gerumą, drauge su vaikučiais gąsdino tėvelius, o su tėveliais dainavo visiems žinomą dainelę “Du gaideliai”. Pagiedojęs giesmę apie Kalėdas, Senelis išdalino vaikučiams dovanas.

Užsuko Kalėdų Senelis ir į “Kiškučių” grupę, kur po entuziastingai suvaidinto drauge su tėveliais “Kiškių sukilimo” (tėveliai čia buvo tapę miško medžiais ir Medžiotojo žingsniais) jo laukė draugiški kiškučiai, išviję iš žiemos miško nedorą Medžiotoją. Vaikučiai Seneliui visi drauge padeklamavo eilėraštį “Žu žu žu per kiškių kiemą”, o Senelis, atnešęs dovanų maišą, perspėjo vaikučius, kad neužliptų ant jo, nes maiše gali tūnoti meška. Papokštavęs, pakalbinęs vaikučius, drauge su močiute Eugenija sugiedojęs Kalėdų giesmę ir išdalinęs dovanas, Kalėdų Senelis iškeliavo aplankyti “Voveriukų”.

Dauguma darželio mažiausių – “Voveriukų” grupės vaikučių Kalėdų Senelį pasitiko tėveliams ant rankų. Kol laukė Senelio, mažieji drauge su tėveliais ir auklėtojomis krėtė „kačiukų išdaigas“: darė mankštą, žaidė, miegojo, dainavo. Kalėdų Senelis neužtruko ir pabeldė į grupės langą. Dainavo vaikučiai Seneliui apie traukinuką ir pirštukus, o Senelis pagrojo armonika, padainavo drauge su visais ir įteikė mažiesiems dovanas.

Kantriausiai Kalėdų Senelio laukė “Boružėlių” grupės vaikučiai, juos Senelis aplankė paskutinius. Tad, kol laukė, vaikučiai tėveliams vaidino  “Ožką melagę”, šoko ir dainavo. Už kantrybę vaikučių laukė staigmena: prisakęs užsimerkti, Senelis iš maišo išsitraukė armoniką, ja pagrojo bei padainavo drauge su vaikučiais ir tėveliais. Išdalinęs dovanas ir atsisveikindamas su darželio vaikučiais, Senelis visiems palinkėjo gražių švenčių ir pažadėjo sugrįžti per kitas Kalėdas.

Švenčių nuotraukas rasite Nuotraukų galerijoje

https://www.trakuvokesdarzelis.lt/nuotrauku-galerija-2017-m-m/2017-m-m/gruodis/