DĖL GRIPO EPIDEMIJOS

PASKELBIMO VILNIAUS MIESTE

2018 02 09

Vilniaus mieste sergamumas gripu ir viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis viršijo epidemijos slenkstį.

Mūsų darželyje sergamumas šiuo metu sudaro apie 19  procentų lankančių vaikų skaičiaus. Todėl ugdymo proceso nestabdysime ir  tęsime lankančių vaikų ugdymą.

Prašome visų tėvelių atidžiai reaguoti į vaiko susirgimo požymius ir nevesti  į darželį, o kreiptis į medicinos įstaigas.

Apie vaiko susirgimą nedelsiant informuoti grupės auklėtoją arba parašyti el. paštu rastine@trakuvoke.vilnius.lm.lt

GRIPO EPIDEMIJOS METU:

Darželio personalas kasdien atidžiai atlieka patalpų vėdinimą, valymą, laikosi asmens higienos reikalavimų.

Kasdien vykdoma dėl ligos neatvykusių vaikų ir personalo apskaita ir analizė.

Primename, kad vadovaujantis  2017 m. rugpjūčio 30 d. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 1-1121 naujai patvirtinto Mokesčio už vaiko išlaikymą Vilniaus miesto savivaldybės mokyklose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo tvarkos aprašu, mokestis už ugdymą ir maitinimą nemokamas:

– 8 punktas  „<…> (dėl įstaigos (grupės) uždarymo remontui, avariniams darbams, karantinui, kilus epidemijai ir dėl kitų force majeure atvejų), suderinus su steigėju ir įforminus vadovo įsakymu“ (už ugdymą) ;

– 11.2.10 punktas  „ įstaigos (grupės) uždarymo remontui, avariniams darbams, karantinui ir kilus epidemijai“ (už maitinimą).

Direktorė                                                                      Eglė Šiškienė