Dėmesio!

Informuojame, kad:

  • Vadovaujantis Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2020 m. balandžio 15 d. sprendimu Nr. 1-472, pakeista biudžetinės įstaigos Vilniaus Trakų Vokės vaikų darželio struktūra – pakeista paskirtis iš darželio į lopšelį-darželį. Vilniaus Trakų Vokės vaikų darželio pavadinimas pakeistas iš Vilniaus Trakų Vokės vaikų darželio į Vilniaus Trakų Vokės lopšelį-darželį.

 

  • Mūsų darželio vaikai yra apdrausti buvimo darželyje metu, tačiau atsižvelgiant į tai, jog karantino laikotarpiu dauguma ugdymo įstaigų ugdymo procesą organizuoja nuotoliniu būdu, laikinai pakeisti žalų reguliavimo principai. Visoms nuotolinį ugdymo procesą organizuojančioms ugdymo įstaigoms, kurios draudžiasi Lietuvos draudimu ir yra pasirinkusios apsaugą „Darbo metu“, apsauga galioja visiems vaikams taip pat ir buityje įvykusioms traumoms visą parą. Pakeitimas galioja tik karantino metu, t. y. nuo kovo 16 d. iki kol karantinas bus oficialiai atšauktas.