MOKYTOJŲ DIENA

Spalio 3 dieną Mokytojų dienos minėjimo koncerte buvo apdovanoti 13 sostinės ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo pedagogų – šviesuolių.

Vienas iš apdovanotųjų Metų mokytojų – mūsų įstaigos fizinio ugdymo mokytojas Gabrielius Kantakevičius!

Gabrieliui įteiktas apdovanojimas ir premija už jaunosios kartos motyvavimą domėtis fizinio aktyvumo naujovėmis, teniso užsiėmimų integravimą į bendrąją fizinio ugdymo programą ir tai, kad organizuojamose fizinėse veiklose dalyvauja ne tik vaikai, bet ir jų tėvai, bendruomenės nariai, o mokytojas geba dirbti su įvairių poreikių ir galimybių vaikais.

Nuoširdžiausiai sveikiname Gabrielių už garbingą apdovanojimą!  Didžiuojamės, kad mūsų įstaigoje dirba tokie energingi, profesionalūs ir atsidavę pedagogai. Linkime visada išlaikyti neišsenkančią energiją, kitus įkvepiantį entuziazmą ir meilę vaikams!

Sveikiname visus – Mokytojus, vaikučius ir tėvelius su Tarptautine Mokytojų diena – nes Jūs visi esate mūsų Mokytojai!

Būkime šviesa savo vaikams ir vieni kitiems!