Išvyka į ,,Žaislų muziejų”

Šauni išvyka į sostinę. Aplankėme ,,Žaislų muziejų”.

 

MUMS PATIKO. MES – VAIKAI.

OI, GERI PAS JUOS ŽAISLAI.

IŠ SENŲ, SENŲ LAIKŲ

LIKO DAUG GERŲ ŽAISLŲ.

VISKĄ GALIMA PALIESTI,

PAŽIŪRĖTI, KLAUSTI, ŽAISTI.

TĄ IR DARĖME KARTU

IR PO VIENĄ, IR PO DU.