Sausio 6d. Trys Karaliai lankėsi ir pas mus.
Dideliems ir mažiems linkėjo
RAMYBĖS,
SVEIKATOS
LAIMĖS.
Išminčiai paliko ir dovanų. Priminė, kad baigėsi šventinis laikotarpis.
Metas nupuošti kalėdines eglutes. Džiaugtis kiekviena nauja diena, nes
po Trijų Karalių apsilankymo jos pailgėja per gaidžio žingsnį…







