Trijų Karalių Šventė

Sausio 6d. Trys Karaliai  lankėsi ir pas mus.

Dideliems ir mažiems linkėjo

RAMYBĖS,

SVEIKATOS

LAIMĖS.

Išminčiai paliko  ir dovanų. Priminė, kad baigėsi šventinis laikotarpis.

Metas nupuošti kalėdines eglutes. Džiaugtis kiekviena nauja diena, nes

po Trijų Karalių apsilankymo jos pailgėja per gaidžio žingsnį…